25th FIORENZA INTERNATIONAL SCHOOL CUP 

                                                             OCTOBER – NOVEMBER 2017

     Monday October 2nd

Campo A                                                                                                                                          Campo B

7.15 pm SYR A vs KSU A        7-3                                                                                        7.00 pm FSU vs GON 1       1-6

8.00 pm API vs KSU A             4-4                                                                                      7.45 pm RICH vs FSU          4-3

8.35 pm SYR 1 vs GON 1       1-2                                                                                        8.20 pm RICH vs KSU 1         9-0

9.05 pm GON A vs ISI           4-1                                                                                        8.55 pm CAL vs GON 1         2-5

  Tuesday 3 Oct

Campo A                                                                                                                                        Campo B

7.15 pm AEF A vs ISA            10-6                                                                                        7.00 pm KSU A vs ISI        3-4

8.00 pm ESE vs ISA                 4-0                                                                                      7.45 pm RICH vs SYR 1      8-6

8.35 pm ISA vs GON A            0-9                                                                                      8.20 pm AEF vs FAA           4-9

9.05 pm AEF A vs GON A          3-5                                                                                   8.55 pm FAA vs GON 1       3-4

                                                               Wednesday 4 Oct

Campo A                                                                                                                                       Campo B

7.15 pm AEF A vs API   2–2                                                                                                7.00 pm ISI vs ISA  4–6

8,00 pm AEF A vs ISI  2–4                                                                                               7.45 pm AEF 1 vs GON 1  4–9

8.35 pm SYR A vs ISA  6–8                                                                                                 8.20 pm AEF 1 vs FSU 1–6

9.05 pm KSU A vs ISA 1–3                                                                                                8.55 pm FSU vs FAA  4–4

                                                                      Monday 9 Oct

Campo A                                                                                                                                            Campo B

7.15 pm API vs ESE             2-2                                                                                   7.00 pm ACC vs AEF A    3-5

8.00 pm ACC vs ESE          2-3                                                                                    7.45 pm FSU vs KSU 1    7-6

8.35 pm ACC vs SYR A     1-4                                                                                      8.20 pm SYR 1 vs KSU 1   8-3

9.05 pm SYR A vs ISI       5-4                                                                                       8.55 pm SYR 1 vs FSU    7-2

                                                                  Tuesday 10 Oct

Campo A

7.15 pm API vs ISA  4-5

8.00 pm API vs ISI  2-4

8.35 pm ESE vs ISI  2-3  

9.05 pm ACC vs ISI  1-3

                                                                Wednesday 11 Oct

Campo A                                                                                                                                            Campo B

7.00 pm SYR A vs API         7-4                                                                                         7.00 pm KSU 1 vs GON 1     3-8

8.00 pm ACC vs API          0-6                                                                                           7.45 pm RICH vs GON 1       3-5

8.35 pm SYR A vs GON A        3-1                                                                                    8.20 pm CAL vs FSU          2-4

9.05 pm ACC VS ISA          1-3                                                                                          8.55 pm RICH vs FAA         6-8

                                                                            Monday 16 Oct

Campo A

7.15 pm ACC vs KSU A 2-4

8.00 pm AEF A vs KSU A 2-8

8.35 pm RICH vs CAL 3-3

9.05 pm KSU 1 vs CAL 1-1

                                                                              Tuesday 17 Oct
Campo A                                                                                                                                  Campo B

7.15 pm AEF A vs ESE  0-3                                                                                           7.00 pm RICH vs AEF 1 13-0

8.00 pm AEF A vs SYR A  0-3                                                                                       7.45 pm CAL vs FAA  3-6

8.35 pm API vs GON A   1-5                                                                                         8.20 pm ESE vs SYR A 7-8

9.05 pm ESE vs GON A  1-2                                                                                         8.55 pm SYR 1 vs FAA 1-9

                                                                         Wednesday 18 Oct
Campo A                                                                                                                                    Campo B

7.15 pm KSU A vs GON A   1-5                                                                                        7.00 pm CAL vs AEF 1 5-2

8.00 pm AEF 1 vs SYR 1   0-3                                                                                          7.45 pm CAL vs SYR 1 2-6

8.35 pm AEF 1 vs KSU 1    0-3                                                                                         8.20 pm ACC vs GON A 1-8

9.05 pm FAA vs KSU 1    10-1                                                                                            8.55 pm ESE vs KSU A 12-1

                                                                             Monday 6 Nov
Campo A                                                                                                                                     Campo B

7.30 pm 1\8 FINAL  Syr A vs Aef1    3-0                                                                          7.30 pm 1\8 FINAL  Gon1 vs Api 1-2
8.15 pm 1\8 FINAL  Isi vs Fsu 5-3                                                                                    8.15 pm 1\8 FINAL  Syr1 vs Ese 2-8

                                                                                Tuesday 7 Nov
7.30 pm GONA vs KSU1 9-0                                                                                         7.30 pm FAA vs AEFA 4-0
8,15 pm ISA vs CAL 2-1                                                                                                 8.15 pm RICH vs KSUA 4-5                                                                                 Monday 13 Nov
7.30 pm GONA vs KSUA 8-2                                                                                                    7.30 pm FAA vs ISA 4-6
8.15 pm SYRA vs ESE 5-2                                                                                                       8.15 pm  API vs ISI 3-1

                                                                               Wednesday 15 Nov
7.30 pm 1\2 FINAL                                                                                                     7.30 pm 1\2 FINAL
8.30 pm FINAL

                              10.30 pm CELEBRATION at The Lion’s Fountain

LION’S                                                         UJ’S

Gon A 21                                                       Gon 21

Syr A 21                                                         Faa 16

Isi 15                                                              Rich 13

Isa 15                                                             Syr 1 12

Ese 13                                                            Fsu 10

Ksu A 7                                                          Cal 5

Aef A 7                                                           Ksu 1 4

Api 6                                                              Aef 1 0

Acc 0                                                             

25th FIORENZA INTERNATIONAL SCHOOL CUP 

                                                             OCTOBER – NOVEMBER 2017

     Monday October 2nd

Campo A                                                                                                                                          Campo B

7.15 pm SYR A vs KSU A        7-3                                                                                        7.00 pm FSU vs GON 1       1-6

8.00 pm API vs KSU A             4-4                                                                                      7.45 pm RICH vs FSU          4-3

8.35 pm SYR 1 vs GON 1       1-2                                                                                        8.20 pm RICH vs KSU 1         9-0

9.05 pm GON A vs ISI           4-1                                                                                        8.55 pm CAL vs GON 1         2-5

  Tuesday 3 Oct

Campo A                                                                                                                                        Campo B

7.15 pm AEF A vs ISA            10-6                                                                                        7.00 pm KSU A vs ISI        3-4

8.00 pm ESE vs ISA                 4-0                                                                                      7.45 pm RICH vs SYR 1      8-6

8.35 pm ISA vs GON A            0-9                                                                                      8.20 pm AEF vs FAA           4-9

9.05 pm AEF A vs GON A          3-5                                                                                   8.55 pm FAA vs GON 1       3-4

                                                               Wednesday 4 Oct

Campo A                                                                                                                                       Campo B

7.15 pm AEF A vs API   2–2                                                                                                7.00 pm ISI vs ISA  4–6

8,00 pm AEF A vs ISI  2–4                                                                                               7.45 pm AEF 1 vs GON 1  4–9

8.35 pm SYR A vs ISA  6–8                                                                                                 8.20 pm AEF 1 vs FSU 1–6

9.05 pm KSU A vs ISA 1–3                                                                                                8.55 pm FSU vs FAA  4–4

                                                                      Monday 9 Oct

Campo A                                                                                                                                            Campo B

7.15 pm API vs ESE             2-2                                                                                   7.00 pm ACC vs AEF A    3-5

8.00 pm ACC vs ESE          2-3                                                                                    7.45 pm FSU vs KSU 1    7-6

8.35 pm ACC vs SYR A     1-4                                                                                      8.20 pm SYR 1 vs KSU 1   8-3

9.05 pm SYR A vs ISI       5-4                                                                                       8.55 pm SYR 1 vs FSU    7-2

                                                                  Tuesday 10 Oct

Campo A

7.15 pm API vs ISA  4-5

8.00 pm API vs ISI  2-4

8.35 pm ESE vs ISI  2-3  

9.05 pm ACC vs ISI  1-3

                                                                Wednesday 11 Oct

Campo A                                                                                                                                            Campo B

7.00 pm SYR A vs API         7-4                                                                                         7.00 pm KSU 1 vs GON 1     3-8

8.00 pm ACC vs API          0-6                                                                                           7.45 pm RICH vs GON 1       3-5

8.35 pm SYR A vs GON A        3-1                                                                                    8.20 pm CAL vs FSU          2-4

9.05 pm ACC VS ISA          1-3                                                                                          8.55 pm RICH vs FAA         6-8

                                                                            Monday 16 Oct

Campo A

7.15 pm ACC vs KSU A

8.00 pm AEF A vs KSU A

8.35 pm RICH vs CAL

9.05 pm KSU 1 vs CAL

                                                                              Tuesday 17 Oct
Campo A                                                                                                                                  Campo B

7.15 pm AEF A vs ESE                                                                                             7.00 pm RICH vs AEF 1

8.00 pm AEF A vs SYR A                                                                                        7.45 pm CAL vs FAA

8.35 pm API vs GON A                                                                                            8.20 pm ESE vs SYR A

9.05 pm ESE vs GON A                                                                                           8.55 pm SYR 1 vs FAA

                                                                         Wednesday 18 Oct
Campo A                                                                                                                                    Campo B

7.15 pm KSU A vs GON A                                                                                           7.00 pm CAL vs AEF 1

8.00 pm AEF 1 vs SYR 1                                                                                             7.45 pm CAL vs SYR 1

8.35 pm AEF 1 vs KSU 1                                                                                             8.20 pm ACC vs GON A

9.05 pm FAA vs KSU 1                                                                                                8.55 pm ESE vs KSU A

                                                                             Monday 6 Nov
Campo A                                                                                                                                     Campo B

7.30 pm 1\8 FINAL                                                                                                    7.30 pm 1\8 FINAL
8.15 pm 1\8 FINAL                                                                                                     8.15 pm 1\8 FINAL

                                                                                Tuesday 7 Nov
7.30 pm 1\8 FINAL                                                                                                    7.30 pm 1\8 FINAL
8,15 pm 1\8 FINAL                                                                                                     8.15 pm 1\8 FINAL

                                                                                 Monday 13 Nov
7.30 pm 1\4 FINAL                                                                                                     7.30 pm 1\4 FINAL
8.15 pm 1\4 FINAL                                                                                                      8.15 pm  1\4 FINAL

                                                                               Wednesday 15 Nov
7.30 pm 1\2 FINAL                                                                                                     7.30 pm 1\2 FINAL
8.30 pm FINAL

                              10.30 pm CELEBRATION at The Lion’s Fountain